Študentski dom FDV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

objava dežurstev

2 posters

Go down

objava dežurstev Empty objava dežurstev

Objavlja  nicoletta Sre 28 Maj 2008, 21:25

Tako, prišel ja čas, ko bi k načinu objave dežurstev, kot poteka sedaj, rada dala nekatere pripombe in vas prav lepo prosila, da mi pojasnite nekatere stvari. Resnično nimam namena nikogar napadati, imam samo nekaj predlogov, ki bi meni osebno, pa verjamem, da tudi še komu drugemu, zelo prav prišli.

Zanima me, zakaj za vraga, rapored za dežuranje objavite tako pozno (le dva dni pred dežuranjem)????

Po mojem mnenju, bi to bilo bolj praktično, če bi bili znani vsaj za 14 v naprej. Prepirčana sem, da ima vsak od nas obveznosti, ki jih pač mora temu prilagoditi. Vsekakor ne vidim razloga, zakaj vsak ne bi oddežural tiste 4 ure na vsake nekaj mesecev, dejstvo pa je, da je dežuranje za katerega se izve samo nekaj dni prej težko prilagoditi vsemu ostalemu. Sama na primer v Ljubljani preživim bolj malo časa, in takrat ko sem v Ljubljani, sem večinoma na faksu. Ostale dni pa delam. Kar pomeni, da se sicer vse da zrihat in porihtat (če le maš kej volje), sam potrebuješ tudi nekaj časa in rezerve.

Poudarjam še enkrat. Ne kritiziram vašega dela, ampak predlagam in vas enostavno prosim, da stvari, ki se jih da naredit boljše, tudi boljše naredite.

Tako, od odgovornih pričakujem pojasnilo in se vam že sedaj zahvaljujem za to.

nicoletta
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 28/05/2008

Nazaj na vrh Go down

objava dežurstev Empty Re: objava dežurstev

Objavlja  Sims Pet 30 Maj 2008, 15:30

Draga nicoletta,

za vse nevšečnosti se ti opravičujeva s Katarino.
Res je seznam pozen. Če lahko, si poišči zamenjavo. Če ne bo šlo, se bom osebno angažiral, in ti poiskal drug termin (na koncu seznama).
Piši mi zasebno sporočilo kdo si (soba in ime), da te prestavim!

Moram pa vseeno pripomniti, da lahko (glede na številko sobe, ki jo imate) sami preračunate kdaj približno boste na vrsti. 6. štuk npr. lahko že brez razporeda ve, da bo na vrsti konec junija in začetek oktobra. Za njimi bo 5. štuk, nato 4. itd. Vseeno pa lahko pride do kakšne spremembe - za kar se še enkrat opravičujem.

V mesecih julij, avgust, september pa se obvezno dežuranje ne bo izvajalo.

LP

simon
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

objava dežurstev Empty Re: objava dežurstev

Objavlja  nicoletta Pet 30 Maj 2008, 20:23

Simon,

Na srečo imam res prijazne in fajn cimre in sem zamenjavo že dobila. Vseeno, se ti pa ful lepo zahvaljujem za ponujeno pomoč, ki bi sicer res prišla prav.

Glede tega, da si pa lahko preračunamo, kdaj približno bomo na vrsti, se sicer strinjam. Osebno sem to tudi naredila in po izračunih glede na zadnji razpored bi morala priti na vrsto v začetku tedna, sem pa razporejena za danes (petek). V tem primeru (pa tudi še kdaj drugič) pomeni par dni gor ali dol kar precej.

Cenim to, da si se odzval na komentar, in sprejmem vajino opravičilo.

lp, nicoletta

nicoletta
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 28/05/2008

Nazaj na vrh Go down

objava dežurstev Empty Re: objava dežurstev

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu