Študentski dom FDV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K A Z N I

5 posters

Go down

K A Z N I Empty K A Z N I

Objavlja  KatarinaN Pet 14 Mar 2008, 18:28

čAW,

na podlagi tega, da sem na drugi seji stanovalcev doma FDV neuradno podala napačno izjavo glede (ne)plačila kazni, bi rada situacijo še enkrat obrazložila in s tem preprečila izterjavo bremenitve s strani Rožne doline ter nadaljne komplikacije:

Kazen, ki jo dobite na položnici zaradi nedežuranja, morate plačati. V primeru, da napišete novo položnico, na kateri je znesek bremenitve nalogodajalca manjši za 25€ (kolikor pač znaša kazen) in le tega plačate, vam bo Uprava v Rožni dolini v kratkem izdala nalog za izterjavo kazni in prekršek označila kot hujši (gotovo pa ste prebrali v domskem redu, kaj pomeni hujša kršitev....).

Če povzamem - kazen je potrebno plačati. Kakšne koli špekulacije glede nižjih/višjih zneskov in novih položnic so neprimerne - gospe v Rožni dolini točno vedo, koliko mora kdo plačati; pač - njihove evidence so neverjetne.

Lp,
Katarina
KatarinaN
KatarinaN
Uporabnik
Uporabnik

Število prispevkov : 30
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  levinja21 Tor 01 Apr 2008, 17:08

glede na to kako natančno vodijo evidenco je prav zanimivo kako vedno izgubljajo napotnica za nočno dežuranje
lp
levinja21
levinja21
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Age : 37
Registration date : 10/12/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Neupravičena kazen

Objavlja  giaia Pet 04 Apr 2008, 12:22

Živjo!
Jaz pa nisem ena tistih, ki noče špekulirati glede kazni. Resnično SEM dežurala in zraven tega še dobila 25E za plačat, zato bi prosila, da se to čimprej uredi. Sicer ne vem kako je letos, ampak lani vem, da ful folka, ki NI dežuralo, NI plačalo kazni. Glede na to, da predstavnik doma posreduje kdo je dežural in kdo ni ter ureja napačne kazni, se obračam nate. Drugače sem pa pisala tudi na mail od doma, ampak nič ...
HVALA!

Lp,
Marjana Harej (soba 614)

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Le ena pripomba

Objavlja  Sims Pet 04 Apr 2008, 21:17

Nočem biti nesramen, ampak že 251ič moram povedati, da se lani kazni ni pisalo! To smo uvedli z decembrom, kar je izglasoval domski svet na sestanku prve seje!

lp
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Okkkkk

Objavlja  giaia Sob 05 Apr 2008, 18:15

Ok sorry, nisem vedela. Mene bolj zanima kdaj boste preverili, da sem res dežurala in to sporočili v Rožno??? Res pa je šlo za zamenjave znotraj apartmaja, ampak potem se pogleda kdo od vseh nas 4 sploh ni dežular, tisti je torej kaznovan. Jaz sem svoje opravila v dogovorjenem terminu.

Lp

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  Sims Ned 06 Apr 2008, 00:05

V domskem redu piše, da je tisti, ki svoje dežurstvo menja dolžan to sporočiti namestniku. Ta, ki menja je tudi odgovoren za to, da njegova zamenjava oddežura. V kolikor zamenjava ne dežura, ti pa tega ne sporočiš namestnici, le-ta ni dolžna kaznovanemu stornirati kazni. To je ZGOLJ njena dobra volja. Kar se tiče pripomb na katarinine kazni; Katarina ni strelovod za vaše pripombe: veliko stvari je kriva tudi Rožna in pa vi sami.

V kolikor vaše "menjave" v bodoče ne bodo korektne, dežurna loža pa konstantno prazna, boste kazen morali terjeti od vaše "zamenjave", ki je tega kriva. Kazni tako ne bomo več stornirali, saj to ruši najino kredibilnost v Rožni.

LP
Uprava
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  Sims Ned 06 Apr 2008, 00:08

Giaia - to ni letelo nate, pač pa na vse, ki se poslužujejo zamenjav, ne da bi se pozanimali, ali je tudi vaša zamenjava oddežurala svoje.

Pa brez zamere vsem, katerim se je kazen zgodila v drugem primeru kot je naveden zgoraj.

Sims
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty ????

Objavlja  giaia Ned 06 Apr 2008, 04:16

Halo!!! A to pomeni, da bom morala plačati??? Upam, da ne in ste že sporočili v Rožno, da sem dežurala. Jaz točno vem, kdo iz našega apartmaja ni dežural oz. si dobil zamenjave in mislim, da če malo pogledata, bosta tudi vidva videla. Simon upam, da ne gre za to, da "veze" plačajo in "neveze" ne plačajo. Sploh pa, na seznamih so napisane samo številke sobe, ne pa tudi kdo iz sobe v katerem terminu dežura. Zamenajva se vedno izvede en dan prej oz. potem, kot bi uradno moral dežurati, tako da se iz zvezka takoj razbere. Moja zamenjava je dežurala kadar je bilo dogovorjeno, to je vse. Hočem samo povedati da se ne da kar avtomatično vedeti kdo mora plačati kazen, če v enem terminu ni nikogar.
Ne mislim nič slabega, samo postavi se v mojo kožo. Ne napadam tebe osebno, ampak cel sistem. S tem, ko se pač zaračuna enemu kazen za prazen termin, se tudi ne izkazuje nobene verodostojnosti.

Lp

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  giaia Ned 06 Apr 2008, 04:17

Še enkrat, moja zamenjava je dežurala, ime, soba in vse je bilo povedano po telefonu gospodu, ki kliče!!! Od nekoga drugega ni!!!
Sorry, samo sem res jezna ...

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty odgovor

Objavlja  KatarinaN Ned 06 Apr 2008, 12:56

Zdravo,

poglej - zadeva glede kazni je sledeča: prejšnji teden sem dobila veliko telefonskih klicev glede naustrezne bremenitve kazni nekaterim stanovalcev. Po pogovoru z nekaterimi pa smo navsezadnje ugotovili, da ni pripis kazni moja napaka, ampak napaka njihovih zamenjav. Če si priskrbiš zamenjavo, da dežura namesto tebe, ji/mu prosim obrazloži, da naj pri vpisu v zeleni zvezek pravilno izpolni vse kategorije. Nekajkrat se je zgodilo, da so zamenjave napačno izpolnile nekatere kategorije - predvsem številko sobe. Zato so bile kazni tudi neustrezno 'podeljene'.

Če je pri tebi napaka samo moja, prosim, mi na mejl javi številko sobe (če še nisi) in ti bom kazen stornirala do 15ega v mesecu. Če pa je napako naredila tudi tvoja zamenjava - pa mislim, da bo storniranje kazni odvisno tudi od dobre volje koga drugega.

V primeru svoje napake se ti opravičujem,
upam, da ti je bilo vse dovolj jasno obrazloženo,

LP,
Katarina
KatarinaN
KatarinaN
Uporabnik
Uporabnik

Število prispevkov : 30
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  giaia Ned 06 Apr 2008, 18:14

Sem poslala mail na domfdv@gmail.com. Upam, da si tega mislila.
Hvala!

LP

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  Sims Pon 07 Apr 2008, 20:54

giaia, pridi enkrat na kavo, pa se bomo pogovorili o vseh tegobah. sem v sobi 121. pridi kadarkoli - pa bomo vse rešil Smile

lp

simon
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  giaia Pon 07 Apr 2008, 21:19

Ok zmenjeno! Samo prej se mora rešiti glavna tegoba-stornirati 25 evrov, drugih niti nimam Smile

giaia
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 6
Registration date : 04/04/2008

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  MrZZ Sre 21 Apr 2010, 10:22

Totalno neumne kazni tole. Sicer štekam zakaj je pametno met dežurnega, ampak preprosto eni hodmo sam spat sem in čepet 5 ur tam v oni loži je ne samo naumno, je tudi nepošteno do vseh, ki imajo ali službe ali obvezna predavanja oz. kombinacijo obojega. Zamenjavo iskat pa ni vedno tok enostavno k itak noben noče.

Preko študentskega dela bi lepo uvedli plačana dežurstva 24/7. Basta.

MrZZ
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 21/04/2010

Nazaj na vrh Go down

K A Z N I Empty Re: K A Z N I

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu