Študentski dom FDV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

plačana dežurstva - razpored

+2
sandraaa
KatarinaN
6 posters

Go down

plačana dežurstva - razpored Empty plačana dežurstva - razpored

Objavlja  KatarinaN Pet 11 Jan 2008, 16:46

Zdravo,

za mesec februar (in še vedno za januar) se pripravlja seznam plačanih dežurstev. V ta namen sem ustvarila nov gmailov račun, da se celoten proces čim bolj optimizira.
E-mail se glasi: dezuranjefdv@gmail.com , geslo za dostop pa je katarinasimon.
Čisto zgoraj, v levem kotu, se nahaja ikona Koledar, ki predstavlja povezavo do koledarja, v katerega lahko vpišete željeni termin in ga s tem rezervirate.

Upam, da so navodila jasna in da bojo termini čim prej pošli Smile.
Hkrati pa tudi upam, da ne boste zlorabil tega mejla... prosim prosim, ne Smile
KatarinaN
KatarinaN
Uporabnik
Uporabnik

Število prispevkov : 30
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty PLAČANO DEŽURSTVO?

Objavlja  sandraaa Sre 23 Jan 2008, 14:14

mene zanima komu moramo poslati napotnico, če hočemo plačano dežurat???
a samo na rožno dolino in se v koledarju vpišemo???
hvala za odgovor

LP

sandraaa
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 23/01/2008

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Clark Kent Sob 02 Feb 2008, 13:28

ej zdej pa dovol

sem šel dežurat dežurat ker sem bil na seznamu za dežurat...plačana dežurstva in nikjer ni blo klučev od lože!v tistem žepku jih ni bilo itak v apatrmaju ni blo nobenga ...pri katarini jih tudi ni blo itd.....mislim in resno govorim tako ne gre!cel teden ni nobeden ponoči dežural in bi lohko jst zaslužil €!!tako da...al je kdo kam kluče dal da jih ima zase in kao on hodi dežurat al pa sta jih katarina in simon mogoče kam dala?...dejte kluče ker eni bi radi s tem denarjem kako delnico radi kupli!!

aja kam pa napotnice?


lp

pa zresnte se!
Clark Kent
Clark Kent
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 95
Registration date : 04/12/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty odgovor

Objavlja  Sims Ned 03 Feb 2008, 19:50

Pozdravljeni!

Jutri bomo rešili situacijo s ključi.
Če jutri ključev od lože ne bo, se bo pač zadnjemu, ki ga je imel (oz.zadnji ki je plačano dežural) bremenila nova ključavnica!
DEJSTVO JE, DA JE NALOGA DEŽURNEGA TUDI BRIGA O KLJUČU! Če ga začasa njegovega dežuranja ni, ga mora najti! če komu to ni jasno, potem boljše da se ne prijavlja na nočna dežurstva!

Še vedno lahko damo v ložo dežurno službo! V končni fazi nas večina lahko preživi tudi, če bo račun 10€ mesečno višji. Mene osebno bi to celo prišlo ceneje kot sedaj (klicarjenje, iskanje ključev, prošnja vsakemu naj sedi spodaj...!!!)

Prosim, če se malo angažirate in poiščete ta ključ. Če ga do jutri zvečer ne bo - bo nekdo trpel sankcije!

LP

UPRAVA
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Clark Kent Ned 03 Feb 2008, 20:30

Sims je napisal/a:Pozdravljeni!

Jutri bomo rešili situacijo s ključi.
Če jutri ključev od lože ne bo, se bo pač zadnjemu, ki ga je imel (oz.zadnji ki je plačano dežural) bremenila nova ključavnica!
DEJSTVO JE, DA JE NALOGA DEŽURNEGA TUDI BRIGA O KLJUČU! Če ga začasa njegovega dežuranja ni, ga mora najti! če komu to ni jasno, potem boljše da se ne prijavlja na nočna dežurstva!

Še vedno lahko damo v ložo dežurno službo! V končni fazi nas večina lahko preživi tudi, če bo račun 10€ mesečno višji. Mene osebno bi to celo prišlo ceneje kot sedaj (klicarjenje, iskanje ključev, prošnja vsakemu naj sedi spodaj...!!!)

Prosim, če se malo angažirate in poiščete ta ključ. Če ga do jutri zvečer ne bo - bo nekdo trpel sankcije!

LP

UPRAVA

a pol meni se šteje to kot plačano dežurstvo...ker namen je bil dobr tako da...vsaj 10€ bi lohko dali glede na tao da je bil namen dober!!
(sej sem dežural pred ložo sam na telefon se nisem mogu oglasit ker pač ni blo klučev!)
lp
CK
Clark Kent
Clark Kent
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 95
Registration date : 04/12/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Nusa Pon 04 Feb 2008, 12:44

Meni se je pa lani naredilo, da sem končala dežurat in sm ko budala čakala do polnoči in nobedn ni prišel. Sem mislna, da bom lih znorela. Komu v tem primeru damo ključ? Predsedniku?
Nusa
Nusa
Pripravnik
Pripravnik

Število prispevkov : 24
Age : 39
Registration date : 29/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Sims Pon 04 Feb 2008, 16:21

Ključ daš žepek "štoka" vrat apartmaja 120-125. To tudi piše na notranji strani dežurne lože.

LP
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Sims Pon 04 Feb 2008, 16:23

Clark Kent je napisal/a:
Sims je napisal/a:Pozdravljeni!

Jutri bomo rešili situacijo s ključi.
Če jutri ključev od lože ne bo, se bo pač zadnjemu, ki ga je imel (oz.zadnji ki je plačano dežural) bremenila nova ključavnica!
DEJSTVO JE, DA JE NALOGA DEŽURNEGA TUDI BRIGA O KLJUČU! Če ga začasa njegovega dežuranja ni, ga mora najti! če komu to ni jasno, potem boljše da se ne prijavlja na nočna dežurstva!

Še vedno lahko damo v ložo dežurno službo! V končni fazi nas večina lahko preživi tudi, če bo račun 10€ mesečno višji. Mene osebno bi to celo prišlo ceneje kot sedaj (klicarjenje, iskanje ključev, prošnja vsakemu naj sedi spodaj...!!!)

Prosim, če se malo angažirate in poiščete ta ključ. Če ga do jutri zvečer ne bo - bo nekdo trpel sankcije!

LP

UPRAVA

a pol meni se šteje to kot plačano dežurstvo...ker namen je bil dobr tako da...vsaj 10€ bi lohko dali glede na tao da je bil namen dober!!
(sej sem dežural pred ložo sam na telefon se nisem mogu oglasit ker pač ni blo klučev!)
lp
CK

Ključi so bili dopoldne v dež. loži. Zdaj pa so pri apartmaju 120-125. Kaj se je dogajalo v zadnjih 14 dneh pa ne vem. Zaenkrat vse ostane tako kot je
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Nusa Tor 05 Feb 2008, 11:41

Sims je napisal/a:Ključ daš žepek "štoka" vrat apartmaja 120-125. To tudi piše na notranji strani dežurne lože.

LP
Najlepša hvala. Letos še nism dežurala in nism vidla Very Happy
Lani sem bla v tem času že 2x na vrsti :S
Nusa
Nusa
Pripravnik
Pripravnik

Število prispevkov : 24
Age : 39
Registration date : 29/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Sims Čet 07 Feb 2008, 22:31

Pozdravljena!

Razlog, da se je lani 4x dežuranje začelo od spodaj navzgor (le 2x pa tudi zaključilo na vrhu), smo letos dežurstva uredili tako, da se cikel prične zgoraj in gre navzdol. Vseeno boste vsi na vrsti (spodnji pa tako malo kasneje Smile

LP

S.& K.
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Nusa Pet 08 Feb 2008, 13:25

Ja, packi grdi, dobro da mamo letos novo vodstvo Very Happy
Nusa
Nusa
Pripravnik
Pripravnik

Število prispevkov : 24
Age : 39
Registration date : 29/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  sandraaa Čet 13 Mar 2008, 19:03

zakaj so eni v koledarju za plačana dežurstva vpisani ob petkih od 15-23?? kai ni sam nočna takrat plačana???
vnaprej hvala za odgovor. lp

sandraaa
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 23/01/2008

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Rocky Balboa Čet 13 Mar 2008, 19:28

če bi brala zapisnike sej in se jih udeleževala bi vedla, da smo sprejel sklep po katerem bojo od zdej naprej tut petki plačani med 1500 pa 2300, ker je večina ljudi takrat že odsotnih iz doma in ne bi mogli dežurat
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Super star
Super star

Število prispevkov : 128
Registration date : 23/11/2007

Nazaj na vrh Go down

plačana dežurstva - razpored Empty Re: plačana dežurstva - razpored

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu