Študentski dom FDV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parking

2 posters

Go down

parking Empty parking

Objavlja  šerif konjevič ni car!!! Sre 28 Maj 2008, 12:54

jaz tudi mislim da bi bilo potrebno to parkirišče nekak uredit, drugače bojo čez čas vsi avtobobili pred vhodom v študenta ali pa celo že v študentu!!!

lp

šerif konjevič ni car!!!
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 28/05/2008

Nazaj na vrh Go down

parking Empty Re: parking

Objavlja  Sims Pet 30 Maj 2008, 15:40

Spoštovan šerif konjevič 2,

Kar se tiče parkinga doma FDV; dom ima praking v kletnih prostorih FDV-ja, tam pa ste lahko za 20 € na mesec tudi abonenti. To je edini parking, ki nam je ponujen.

Kar se tiče parkiranja pred domom - je že nevzdržno - 10 vas je stalnih. Morate se zavedati, da je to javni prostor FDV-ja (ne Doma FDV!) in je v jurisdikciji FDV. Ploščad je namenjena pešcem in preživljanju prostega časa in ne parkiranju. Kot povsod v Ljubljani pa se sive pege parkirišč ukinjajo, tako se bo tudi ta. Pri Badovincu bo postavljen potopni stebriček, ki vam bo preprečil vstop na "ozemlje" FDV. Žal, ali pa na srečo - presodite sami.
Moram samo omeniti, da je ploščad premajhna za vse - v domu nas je 300. Če bi imel vsak 4. avtomobil, bi to pomenilo 75 avtomobilov. Kam bi jih dali?

Za vse parkirišč v Ljubljani ine bo nikoli - to pa je dejstvo.
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

parking Empty Re: parking

Objavlja  šerif konjevič ni car!!! Pon 09 Jun 2008, 00:18

heyy kolega me nisi razumel, jst pravim da bi se lahka tam tud uredil dovoz. to da pa jaz avtomobil parkiram pred vhodom me pa nisi pravilno zastopu, ker jst tam ne parkiram! pred kratkim sem se tudi za garažno hišo zanimal pa veš kaj so mi rekli "je polno zasedeno" in je predvideno večinoma za absolvente oz. študente višjih letnikov. mislim pa da je tudi ta garažna hiša nesmiselna saj se ne vozim vsak teden v ljubljano z avtomobilom in je 20€ skoraj malo prevelika zaloga za enega povprečnega študenta!

šerif konjevič ni car!!!
Začetnik
Začetnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 28/05/2008

Nazaj na vrh Go down

parking Empty Re: parking

Objavlja  Sims Pon 09 Jun 2008, 22:40

Pozdravljen!

Hja, šum v komunikaciji. No, potem pa že veš kakšen je moj odgovor v zvezi s tem - v drugi temi sem se že razpisal.
Pohvalno, da ne parkiraš pred vhodom. Smile

LP

sims
Sims
Sims
Mojster
Mojster

Število prispevkov : 107
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

parking Empty Re: parking

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu